środa, 31 sierpnia 2011

nowy sezon

Szanowni Państwo.

Najwyższy czas pogonić wakacyjnego lenia za cztery morza i zająć się przygotowaniami do nowego, twórczego sezonu w Pracowni Działań Twórczych w Chorzowie.

Serdecznie zapraszam 3 września o godz. 15.00 do Domu Kultury na Twórczą Inaugurację nowego sezonu. Będzie okazja do powakacyjnego spotkania, rozmów, pytań.

A oto pewne zmiany, które nas od tego roku czekają:

- poniedziałki - RĘKODZIECI - warsztaty twórcze dla dzieci - co miesiąc inna technika rękodzieła.
- godz. 16.00-17.45 - dzieci w wieku 6-9 lat
- godz. 18.00-20.00 - dzieci w wieku 9-12 lat

- wtorki - PRACOWNIA TWÓRCZEGO SZKŁA - warsztaty witrażu i mozaiki dla dorosłych i młodzieży od 14 lat (mogą uczestniczyć młodsze osoby (12-13 lat) ale tylko w sytuacji kiedy są 'absolwentami' zajęć poniedziałkowych )
- godz. 16.00-20.00

- środy - PRACOWNIA TWÓRCZEJ DUSZY - warsztaty różnych technik rękodzieła dla dorosłych i młodzieży od 14 lat (mogą uczestniczyć młodsze osoby (12-13 lat) ale tylko w sytuacji kiedy są 'absolwentami' zajęć poniedziałkowych ). W planach zajęć : robienie świec; malowanie na tkaninie, szkle, porcelanie; powerpol; biżuteria twórcza, szycie torebek,maskotek,ozdób. Techniki będą się pojawiały wg planu, tak, żeby można było wszystkiego spróbować i ewentualnie rozwijać.
- godz. 17.00-21.00

- czwartki - PRACOWNIA TWÓRCZEGO SZKŁA - warsztaty witrażu i mozaiki dla dorosłych i młodzieży od 14 lat (mogą uczestniczyć młodsze osoby (12-13 lat) ale tylko w sytuacji kiedy są 'absolwentami' zajęć poniedziałkowych )
- godz. 17.00-21.00

- piątki - PRACOWNIA TWÓRCZEGO PAPIERU - warsztaty decoupage i technik papierowych dla dorosłych i młodzieży od 12 lat. W planach zajęć : decoupage, wiklina papierowa, biżuteria papierowa, kartki okolicznościowe, scrapbooking, papier czerpany, masa papierowa. Techniki będą się pojawiały wg planu, tak, żeby można było wszystkiego spróbować i ewentualnie rozwijać.
- godz.16.00-20.00

- pierwsza sobota każdego miesiąca - SOBOTNIE SPOTKANIA TWÓRCZE - warsztaty, w czasie których prowadzone są zajęcia z różnych technik do wyboru. W tym samym czasie różne osoby pracują nad różnymi technikami i jest okazja do 'podglądania'.
- godz. 10.00-15.00

Cały sezon będzie pod hasłem : "Twórcze cztery pory roku" i będzie dotyczył wszystkich naszych zajęć, a zakończymy go dużą wystawą, może połączoną z przedstawieniem, do którego przygotujemy rekwizyty...

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz