wtorek, 13 września 2011

wrześniowy plan w Pracowni Działań Twórczych

Wszystkich, którzy już zaczęli przygodę z nami oraz tych, którzy dopiero zaczną, serdecznie zapraszamy we wrześniu na zajęcia :

- poniedziałki - RĘKODZIECI - uczniowskie zabawy z papierem - tworzenie oryginalnych planów zajęć, pojemników na przybory szkolne, zakładek, itp
- 16.00 - 17.45 - grupa młodsza
- 18.00 - 20.00 - grupa starsza

Zapraszamy wszystkie zdolne i chętne do twórczej pracy dzieci

- wtorki - PRACOWNIA TWÓRCZEGO SZKŁA - tworzenie witraży i mozaiki, wg indywidualnego stopnia zaawansowania, na temat jesieni. W planach - tworzenie szablonów i prac na podstawie martwej (żywej i owocowej) natury oraz przygotowania do pracy nad dużą wspólną lampą na koniec sezonu.
- 16.00 - 20.00

- środy - PRACOWNIA TWÓRCZEJ DUSZY - nowa pracownia, nowe zajęcia i mam nadzieję, nowe chętne osoby. We wrześniu - jesiennie malujemy tkaniny - koszulki dla dzieci i dorosłych, fartuszki, rękawice kuchenne i inne przedmioty, które chcemy twórczo przerobić.
- 17.00 - 21.00

- czwartki - PRACOWNIA TWÓRCZEGO SZKŁA - tworzenie witraży i mozaiki, wg indywidualnego stopnia zaawansowania, na temat jesieni. W planach - tworzenie szablonów i prac na podstawie martwej (żywej i owocowej) natury oraz przygotowania do pracy nad dużą wspólną lampą na koniec sezonu.
- 17.00 - 21.00

- piątki - PRACOWNIA TWÓRCZEGO PAPIERU - jesienny decoupage- słoiczki na przetwory jesienne,  butelki, deseczki, łyżki, wieszaki, pudełka - wg indywidualnego stopnia zaawansowania i fantazji
- 16.00 - 20.00


Zapraszamy!!!!

MDK Batory - Chorzów - ul.Batorego 6 - sala 208

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz