sobota, 7 stycznia 2012

Projekt lampa - zapraszamy do współpracy...

Dawno, dawno temu, kiedy zaczynaliśmy przygodę z witrażami, całym naszym twórczym życiem były małe kawałki szkła, które mozolnie próbowaliśmy przekształcić w coś niewiele większego...

Potem pojawiły się większe kawałki i gotowe prace też robiły się coraz większe.

I mimo, że uważamy, że nie liczy się wielkość, tylko jakość, to jednak marzenia o czymś dużym zaczęły się pojawiać ...

Marzeniami były do jesieni 2011 , kiedy zdecydowaliśmy się na realizację witrazowego giganta ( wg naszych norm) . Robimy lampę, która będzie miała 150 cm wysokości i będzie się składała z czterech ścian pokrytych bluszczem.

Od trzech miesięcy mamy w oczach dwa kolory - zielony i biały, wycinamy, szlifujemy, dopasowujemy, a obecnie owijamy taśmą i za chwilę przejdziemy do lutowania...

Przed nami jeszcze bardzo daleka droga, bo na razie taki stan dotyczy pierwszej ścianki, a gdzie kolejne....? A termin ... daleki i nie daleki.... chcemy, żeby 1 czerwca lampa zaświeciła w holu Domu Kultury....
Jesteśmy bardzo ciekawi, czy nam się to uda....

Nie trzymamy kciuków, tylko narzędzia i materiały i ciężko pracujemy.

Mamy taką propozycję - jeżeli ktoś chciałby nam pomóc w tworzeniu tego dzieła sztuki, a jednocześnie trafić na listę dobrych duchów lampy i naszej Pracowni - zapraszamy do współpracy.

Można zamawiac u nas liście bluszczu - takie jakie są na lampie.

Jeden liść kosztuje 35 zł.

Każdy, kto zamówi taki liść, otrzyma niepowtarzalną witrażową ozdobę, certyfikat 'dobrego ducha' Pracowni, a jego nazwisko znajdzie na materiałach związanych z powstawaniem lampy (strony www, ulotki, informacje, itp), a jeżeli będzie to możliwe - zostanie zaproszony na imprezę odsłonięcia lampy .

Serdecznie zapraszamy - kryzys zawsze najbardziej dotyka takiej działalności jak nasza, a my nie chcemy poddac się ani cenowym podwyżkom, ani bylejakości i komercji.
Chcemy móc dalej tworzyć rzeczy z naszych marzeń, a przy okazji , udostępniać miejsce do twórczości i i zarażać nią innych.

Zapraszamy !!
Zamawiac można pisząc na maila lunaart1@gmail.com - tam uzgodnimy wszystkie szczegóły, ilości, dostawę, faktury, itp.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz