środa, 20 marca 2013

Wyjazdowe warsztaty


Serdecznie zapraszamy na kolejne wyjazdowe warsztaty, które odbędą w miejscu na końcu świata. Bez zasięgu, bez kontaktu ze światem, na odludziu....
Dwa dni wiosennej, nieograniczonej twórczości...

Już w kwietniu chcemy spotkać się w gronie sympatycznych i chętnych do twórczości osób.
Do dyspozycji mamy Harcerski Ośrodek w samym środku lasu z dala od cywilizacji i zasięgu komórek.
Idealna okazja, żeby się wyluzować i poświęcić twórczości.
Oczywiście nie trzeba nic umieć - wszystko pokażemy, wszystkiego nauczymy :)

13 - 14 kwietnia 2013.


Oto techniki, którymi będziemy się zajmować :
- Powertex – używając specjalnego preparatu powertex i kawałków materiału można rzeźby, statuetki, postacie. W sobotę wykonamy i ozdobimy tą techniką pudełka, np. serwetniki. 

- Bubblleefect- technika zdobienia szkła lub ceramiki za pomocą tuszy Color Ink i specjalnego rozpuszczalnika. Uzyskujemy ciekawe i niepowtarzalne efekty, charakterystyczne "bąble". Dodatkowo można wykorzystać złocenia i tradycyjny decoupage. Wykonamy nastrojowy lampion oraz biżuterię.

- Friendly Plastic – technika wykorzystująca kolorowe, plastikowe tafle, które po podgrzaniu stają się plastyczne i można z nich modelować ozdoby. Wykonamy kolorową biżuterię.

- Kumihimo - japońska technika wyplatania ozdobnych lin i sznurków. Przy niewielkim wysiłku powstają kolorowe bransoletki, naszyjniki i inne ozdoby.

- Papierowa biżuteria ( wersja wieczorno-nocna) - tworzenie oryginalnej i twórczej biżuterii z pasków papieru, koralików i dodatków.


Zapraszamy do zgłaszania się - na stronie www.luna-art.eu znajdują się szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszenia.

Wspomnienia - tutaj.

Zapraszamy!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz