czwartek, 9 maja 2013

Czerwcowe wyjazdowe warsztaty !!

Serdecznie zapraszamy na kolejne wyjazdowe warsztaty, które odbędą w miejscu na końcu świata. Bez zasięgu, bez kontaktu ze światem, na odludziu....
Dwa dni wiosennej, nieograniczonej twórczości...

Jeszcze przed wakacjami chcemy spotkać się w gronie sympatycznych i chętnych do twórczości osób.
Do dyspozycji mamy Harcerski Ośrodek w Kucobach koło Olesna, w samym środku lasu z dala od cywilizacji i zasięgu komórek.
Idealna okazja, żeby się wyluzować i poświęcić twórczości.
Oczywiście nie trzeba nic umieć - wszystko pokażemy, wszystkiego nauczymy :)


Zapraszamy w dniach 29-30 czerwca 2013.

Zapraszamy do zgłaszania się - na stronie www.luna-art.eu znajdują się szczegółowe informacje, regulamin i formularz zgłoszenia.
Formularz zgłoszenia http://www.luna-art.eu/zgloszenie.doc


Zapraszamy!!!


Opis technik :

- Malowanie na koszulkach - dzięki specjalnym farbom do tkanin można zwykłą białą koszulkę zmienić w niepowtarzalne dzieło sztuki. Można ją barwić w fantazyjne wzory lub wykorzystywać szablony. UWAGA!! Wymaga własna, biała bawełniana koszulka.

- Bubblleefect- technika zdobienia szkła lub ceramiki za pomocą tuszy Color Ink i specjalnego rozpuszczalnika. Uzyskujemy ciekawe i niepowtarzalne efekty, charakterystyczne "bąble". Dodatkowo można wykorzystać złocenia i tradycyjny decoupage. Wykonamy nastrojowy lampion oraz biżuterię.

- Papier czerpany - jedna z najstarszych technik, w tej chwili wykorzystywania głównie do tworzenia i zdobienia kartek okolicznościowych. Można tworzyć różnokolorowe powierzchnie i wycinać z nich potrzebne elementy.

- Kumihimo - japońska technika wyplatania ozdobnych lin i sznurków. Przy niewielkim wysiłku powstają kolorowe bransoletki, naszyjniki i inne ozdoby.

- Papierowa biżuteria ( wersja wieczorno-nocna) - tworzenie oryginalnej i twórczej biżuterii z pasków papieru, koralików i dodatków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz