wtorek, 30 lipca 2013

Wakacyjne Działania Twórcze


W samym środku wakacji, serdecznie zapraszamy do naszej pracowni, gdzie niezależnie od pogody, stworzymy twórczą atmosferę

Lipiec i sierpień to idealny czas na twórczość, poznawanie nowych pasji, nowych ciekawych ludzi, planowanie projektów, które zostaną zrealizowane w bliższej lub dalszej przyszłości.

W tym roku znowu zamierzamy tworzyć, uczyć się, plotkować, śmiać się i miło spędzać czas.

Wakacyjne Działania Twórcze - to projekt, na który zapraszamy wszystkich pasjonatów rękodzieła, zarówno stałych bywalców, jak i nowe osoby na letnie zajęcia.
Będzie możliwość poznania nowych techniki, spróbowania nowych form albo pracy nad jednym wybranym tematem. Techniki, które będzie można poznawać i rozwijać, to :

- witraż -tworzenie niepowtarzalnych ozdób ze szkła witrażowego - dla dorosłych i starszej młodzieży. Poznanie materiałów i narzędzi, poznanie wszystkich etapów powstawania witraży i stworzenie swoichj ozdób.

- koralikowe wariacje - tworzenie węży z koralików, obszywanie kaboszonów, tworzenie bransoletek ... - warsztaty dla dorosłych i starszej młodzieży.
Technika polegająca na misternym łączeniu koralików w piękne wzóry. Technika do najprostszych nie należy, ale przy odrobinie ćwiczeń można ją bardzo dobrze opanować.

- decoupage - tworzenie ozdób techniką serwetkową - dla młodzieży i dorosłych.
Dla nowicjuszy - podstawy techniki . Dla osób, które pierwsze zajęcia mają za sobą - możliwość stworzenia decoupage 3D - z wzorami trójwymiarowymi; postarzanie- spękania ; użycie past strukturalnych.

- Friendly Plastic - technika wykorzystująca kolorowe, plastikowe 'tafle', które po podgrzaniu stają się plastyczne i można z nich modelować, wycinać, układać kolorowe ozdoby. Dla młodzieży i dorosłych.
Wykorzystanie : biżuteria, drobne ozdoby, niepowtarzalne elementy do scrapbookingu.


Żeby wszyscy mogli dopasować swój czas do naszego, zapraszamy na cztery zajęcia (do wyboru) w dniach 20 - 23 sierpnia 2013 w godzinach od 16.00 do 20.00.


Opłaty :
- wersja maxi - 130 zł - cztery techniki, codziennie inna
- wersja midi - 110 zł - dwie techniki - dwa dni na jedną technikę
- wersja mini - 90 zł - jedna technika przez cztery dni
- wersja mini-mini - 50 zł - za pojedynczy dzień - technika do wyboru

Ważne - obowiązują zgłoszenia, w których proszę podać :
- imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich), wariant terminu, wersję opłaty oraz wybrane techniki.

Informacje należy przysyłać do dnia 19 lipca (zajęcia lipcowe) i 17 sierpnia (zajęcia sierpniowe) na adres lunaart1@gmail.com.

Liczy się szybkość zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!!!2 komentarze:

  1. W jakich godzinach odbywają się warsztaty?

    OdpowiedzUsuń
  2. Od 16.00 - 20.00 . Jest informacja w treści ...

    OdpowiedzUsuń