niedziela, 26 stycznia 2014

Sobotnie Spotkania (S)Twórcze - 1 lutego

Ten nowy rok wyjątkowo szybko biegnie, chwilę temu był Sylwester, a tu już pierwsza sobota lutego.
Serdecznie zapraszamy do twórczego spędzenia jej z nami na tworzeniu drobnych prezentów dla siebie i rodziny.

1 lutego, zapraszamy na spotkanie z twórczością w różnych postaciach.

---------------------------
W każdą pierwszą sobotę miesiąca, proponujemy wspólne warsztaty twórcze, w czasie których będą do wyboru różne techniki.
Przy jednym stole spotykają się entuzjaści różnych technik i pracując nad swoim tematem, mogą podglądać co się dzieje u sąsiadki czy sąsiada.
Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci, wszystkich, którzy szukają pomysłu na miłe spędzenie dnia, przy okazji ucząc się, poznając i próbując czegoś nowego...
Staramy się, aby atmosfera w czasie pracy daleka była od sztywnego kursu, żeby każdy miał możliwość zrealizować swoją wizję twórczą.
Chcemy, żeby wszyscy mieli czas na spokojne poznawanie wybranej techniki, przerwy na kawkę, rozmowy, zaglądanie przez ramię do sąsiadki.
Do dyspozycji - wielki stół, materiały, dwie prowadzące, pomysły i wiele twórczych motywacji.
----------------------------------------------------------------------------------
Tym razem, zapraszamy na :

- papierową biżuteria - tworzenie oryginalnej i twórczej biżuterii z pasków papieru, koralików i dodatków - dla dzieci, młodzieży, dorosłych

albo

- Friendly Plastic - technika wykorzystująca kolorowe, plastikowe 'tafle', które po podgrzaniu stają się plastyczne i można z nich modelować, wycinać, układać kolorowe ozdoby. Idealne jako biżuteria albo elementy do scrapbookingu.

albo

- decoupage - tworzenie ozdób przy użyciu serwetek, specjalnych papierów, farb i wielu rodzajów chemii, dzięki której prace wyglądają na stare, srebrzyste, złociste, a przede wszystkim niepowtarzalne.

albo

- haft matematyczny - technika polegająca na malowaniu igłą, wyszywaniu, na twardych powierzchniach - tekturkach, plastiku, a nawet płytach CD.
Można w ten sposób robić kartki okolicznościowe, ozdoby, biżuterię.

Uwaga.

Prosimy o przysyłanie zgłoszeń udziału w Spotkaniach - mailem - lunaart1@gmail.com

Należy podać : imię, nazwisko, telefon, mail, oraz wybraną technikę. W przypadku niezdecydowania, technikę można wybrać w sobotę - w miarę wolnych miejsc warsztatowych.
Terminy zgłoszeń : 31 stycznia .
Ceny :
- 50 zł za technikę

Zapraszamy !

4 stycznia 2014 w godz. 10.00-15.00
MDK Batory w Chorzowie, ul. Batorego 6

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz