środa, 20 maja 2015

Wakacje Działań Twórczych
Pracownia Działań Twórczych, jak co roku serdecznie zaprasza na wakacyjne zajęcia pełne twórczości i rekodzieła.
Nasze zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla osób dorosłych i młodzieży, które szukają miejsc do kreatywnego spędzenia czasu wolnego.
Jak co roku chcemy zgromadzić w jednym miejscu osoby, które chcą tworzyć, uczyć się, rozmawiać , śmiać się i aktywnie spędzać czas.

Lipiec i sierpień to idealny czas na twórczość, poznawanie nowych pasji, nowych ciekawych ludzi, planowanie projektów, które zostaną zrealizowane w bliższej lub dalszej przyszłości.
------------------------------------------
Uwaga !! Zajęcia będą odbywały się w nowym miejscu , w Chorzowie na ul.Poniatowskiego. 
Tam przenosi się Pracownia i od wakacji tworzy nowe kreatywne miejsce na mapie miasta.-----------------------------------------

Wakacyjne Działania Twórcze - to projekt, na który od kilku lat zapraszamy na letnie zajęcia, wszystkich pasjonatów rękodzieła. Zarówno stałych bywalców Pracowni, jak i nowe osoby.
Będzie możliwość poznania nowych techniki, spróbowania nowych form albo pracy nad jednym wybranym tematem.
Techniki, które będzie można poznawać i rozwijać, to :

- witraże - tworzenie niepowtarzalnych ozdób ze szkła witrażowego - małych witraży . Dla dorosłych i starszej młodzieży.
W czasie zajęć poznamy materiały i narzędzia oraz wszystkie etapy powstawania witraży lub mozaiki i stworzymy swoje ozdoby.

- mozaika- tworzenie niepowtarzalnych ozdób mozaikowych - od cięcia szkła, stworzenia własnego projektu i wykonania zakończonego fugowaniem. Pierwsze (pojedyncze zajęcia) to stworzenie elementu, który może być podkładką pod kubek albo ozdobą do postawienia lub powieszenia. Kolejne zajęcia to większe elementy, wieszaczki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lusterka, formy 3D – lampiony, miseczki, pojemniki kuchenne, itp.

- scrapbooking - tworzenie oryginalnych kartek okolicznościowych na każdą okazję, albumów na zdjęcia. Przy użyciu kartek, dziurkaczy, sznurków, materiałów, pieczątek, tworzy się niepowtarzalne kompozycje. Propozycja dla wszystkich, a w szczególności dla bardzo dorosłych osób, które będą miały okazję błysnąć talentem tworząc piękne prace, ciekawe albumy zdjęć swoich dzieci i wnuków.

- decoupage - tworzenie ozdób techniką serwetkową - dla młodzieży i dorosłych.
Dla nowicjuszy - podstawy techniki . Dla osób, które pierwsze zajęcia mają za sobą - możliwość stworzenia decoupage 3D - z wzorami trójwymiarowymi; postarzanie- spękania ; użycie past strukturalnych.


Żeby wszyscy mogli dopasować swój czas do naszego, zapraszamy na zajęcia aż w czterech turnusach:

- turnus A 21- 24 lipca w godz. 16.30 - 20.00
- turnus B 28- 31 lipca w godz. 16.30 - 20.00
- turnus C 4-7 sierpnia w godz. 16.30 - 20.00
- turnus D 11-14 sierpnia w godz. 16.30 - 20.00

NOWOŚĆ !!
 - turnus mieszany - polega na tym, że osoba przychodzi raz w tygodniu w jednym wybranym dniu, np we wtorki (bo tylko w tym dniu może sobie na to pozwolić). Opłaty, w takim przypadku, pozostają bez zmian.

Uwaga - jeżeli ktoś miałby problem z przybyciem na godzinę 16.30, jest dopuszczalne spóźnianie się :) rozumiemy, że praca i dojazdy mogą przeszkadzać w punktualności.

Opłaty (za jeden turnus) :
- wersja maxi - 140 zł - cztery techniki, codziennie inna
- wersja midi - 110 zł - dwie techniki - dwa dni na jedną technikę
- wersja mini - 80 zł - jedna technika przez cztery dni
- wersja mini-mini - 50 zł - za pojedynczy dzień - technika do wyboru
-----------------------------------------------------------------
Zasady rezerwacji miejsc i płatności :

- obowiązuje zgłoszenie, w których należy podać : imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich), turnus, wersję opłaty oraz wybrane techniki. Należy je przysyłać do dnia 15 lipca na adres lunaart1@gmail.com Można wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIA
- razem ze zgłoszeniem należy przysłać zadatek w wysokości 10% od wybranej opcji na konto "Luna-art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 . Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach.
- resztę opłaty należy wpłacić w pierwszym dniu zajęć przelewem lub na miejscu (możliwe, że już będzie możliwość płacenia kartą)
- można również wpłacić całość wcześniej
- na przelewie należy podać imię i nazwisko, wybrany turnus i wersję opłaty

Liczy się szybkość zgłoszeń - ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do rezerwacji terminu i miejsca
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz