środa, 5 sierpnia 2015

Artystyczne Przyszłe Mamy - twórcze warsztaty dla kobiet w ciąży

Pracownia Działań Twórczych postanowiła stworzyć cykl warsztatów dla kobiet w ciąży, które mają artystyczną dusze i chciałyby nauczyć się tworzyć ozdoby inspirowane swoim stanem.
W naszej pracowni i wokół nas było i jest wiele przyszłych mam, stąd pomysł na organizację warsztatów malowania T-shirtów i koszulek, tworzenia własnych zaproszeń na chrzciny i uroczystości, oryginalnych ozdób do dziecinnego pokoju, niepowtarzalnych albumów i ramek na zdjęcia dziecka,i wielu innych
Poza działaniami artystycznymi planujemy zajęcia z teorii związanej z opieką nad dzieckiem, karmieniem, noszeniem w chuście i wielu innych .

Na początek, zapraszamy 19 września, w sobotę na godzinę 10.00 i zaczniemy od tworzenia oryginalnych, kolorowych i zabawnych ciążowych Tshirtów.
Na pewno wiele takich koszulek można znaleźć w sieci i różnych sklepach, ale my mamy okazję zrealizować unikatowe i oryginalne pomysły.
Zapewniamy farmy, koszulki,pomysły i wszystko co jest potrzebne do tworzenia.

Drugą częścią zajmą się Organizatorzy Warsztatów Naturalnego Macierzyństwa "Blisko Mamy" i w czasie kiedy koszulki będa wysychały, przekażą wiedzę na temat :
- o tym jak skompletować wyprawkę,
- o karmieniu piersią - dlaczego warto i jak się przygotować
- jak i od kiedy i w czym prawidłowo nosić dziecko

Zapraszamy panie w ciąży 19 września o godzinie 10.00.
Czas trwania - 4 godziny.
Koszt - 70 zł
- zajęcia odbywać się będą w Pracownia Działań Twórczych w Chorzowie w "Kumulatorze Artystycznym" na ul.Poniatowskiego 6.
- obowiązuje zgłoszenie do 16 września -można wykorzystać nasz formularzhttp://goo.gl/forms/26N82DJhMN albo wysłać maila na adres unaart1@gmail.com z imieniem i nazwiskiem, tutułem zajęć i rozmiarem Tshirta
- opłatę można dokonać na konto "Luna-art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 . lub wpłacić na miejscu (możliwe, że już będzie możliwość płacenia kartą)
- na przelewie należy podać imię i nazwisko i tytuł zajęć
Współorganizatorami zajęć są Warsztaty Naturalnego Macierzyństwa "Blisko Mamy" https://www.facebook.com/bliskomamy?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz