WAKACYJNE DZIAŁANIA TWÓRCZE

Pracownia Działań Twórczych, jak co roku serdecznie zaprasza na wakacyjne zajęcia pełne twórczości i rękodzieła.
Nasze zajęcia przeznaczone są przede wszystkim dla osób dorosłych i młodzieży, które szukają miejsc do kreatywnego spędzenia czasu wolnego.
Jak co roku pragniemy zgromadzić w jednym miejscu osoby, które chcą tworzyć, uczyć się, rozmawiać , śmiać się i aktywnie spędzać czas.

Lipiec i sierpień to idealny czas na twórczość, poznawanie nowych pasji, nowych ciekawych ludzi, planowanie projektów, które zostaną zrealizowane w bliższej lub dalszej przyszłości.
-----------------------------------------
Wakacyjne Działania Twórcze - to projekt, na który od kilku lat zapraszamy na letnie zajęcia, wszystkich pasjonatów rękodzieła. Zarówno stałych bywalców Pracowni, jak i nowe osoby.
Będzie możliwość poznania nowych techniki, spróbowania nowych form albo pracy nad jednym wybranym tematem.
Techniki, które będzie można poznawać i rozwijać, to :

- witraże - tworzenie niepowtarzalnych ozdób ze szkła witrażowego - małych witraży . Dla dorosłych i starszej młodzieży.
W czasie zajęć poznamy materiały i narzędzia oraz wszystkie etapy powstawania witraży lub mozaiki i stworzymy swoje ozdoby.

- mozaika- tworzenie niepowtarzalnych ozdób mozaikowych - od cięcia szkła, stworzenia własnego projektu i wykonania zakończonego fugowaniem. Pierwsze (pojedyncze zajęcia) to stworzenie elementu, który może być podkładką pod kubek albo ozdobą do postawienia lub powieszenia. Kolejne zajęcia to większe elementy, wieszaczki na biżuterię, ramki na zdjęcia, lusterka, formy 3D – lampiony, miseczki, pojemniki kuchenne, itp.

- scrapbooking - tworzenie oryginalnych kartek okolicznościowych na każdą okazję, albumów na zdjęcia. Przy użyciu kartek, dziurkaczy, sznurków, materiałów, pieczątek, tworzy się niepowtarzalne kompozycje. Propozycja dla wszystkich, a w szczególności dla bardzo dorosłych osób, które będą miały okazję błysnąć talentem tworząc piękne prace, ciekawe albumy zdjęć swoich dzieci i wnuków.

- decoupage - tworzenie ozdób techniką serwetkową - dla młodzieży i dorosłych.
Dla nowicjuszy - podstawy techniki . Dla osób, które pierwsze zajęcia mają za sobą - możliwość stworzenia decoupage 3D - z wzorami trójwymiarowymi; postarzanie- spękania ; użycie past strukturalnych.

W tym roku zapraszamy na zajęcia w lipcu oraz w sierpniu.

W sierpniu będą się odbywały w ciągu dwóch tygodni, w dniach 24, 25, 29, 30 w godz. 16.00-19.30

Opłaty :
- wersja maxi - 150 zł - cztery techniki, codziennie inna
- wersja midi - 120 zł - dwie techniki - dwa dni na jedną technikę
- wersja mini - 90 zł - jedna technika przez cztery dni
- wersja mini-mini - 50 zł - za pojedynczy dzień - technika do wyboru

Uczestnicy naszych stacjonarnych zajęć w sezonie 2016/2017 mają 15 zł zniżki
-----------------------------------------------------------------
Zasady rezerwacji miejsc i płatności :

- obowiązuje zgłoszenie - można wykorzystać formularz zgłoszeniowyhttps://goo.gl/forms/HfoCMg8UCRG6KuB73 albo wysłać maila na adres lunaart1@gmail.com
podając : imię i nazwisko (wiek, przy osobach niepełnoletnich), miesiąc, wersję opłaty oraz wybrane techniki.
Należy je przysyłać do dnia 20 sierpnia
- Razem ze zgłoszeniem należy przysłać zadatek w wysokości 10% od wybranej opcji na konto "Luna-art" MBank 04 1140 2004 0000 3202 7566 6724 . Zadatek gwarantuje wstępną rezerwację miejsca i nie jest zwracany w przypadku nie stawienia się na zajęciach.
Uwaga - ilość miiejsc ograniczona

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz